14. października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w piątek, 13. października Samorząd Szkolny przygotował i zrealizował szkolne obchody tego święta. Uczniowie, pod wodzą Wiktorii Kozy, przedstawili program słowno-muzyczny, w którym przytoczyli sentencje i cytaty znanych osób na temat zawodu nauczyciela okraszone świetnym popisem skrzypcowym Gabrysi Prokop. W imieniu wszystkich pracowników szkoły życzenia i bukiet kwiatów otrzymała pani dyrektor Joanna Wrzesień. Każdy z nauczycieli wylosował także cytat związany z edukacją i nauczaniem.

W imieniu rodziców wystąpiła pani Anna Jałocha – przewodnicząca Rady Rodziców naszego Liceum.

Spotkanie było także okazją do przedstawienia nowego składu Samorządu Uczniowskiego. Zrobiła to pani Maria Kabat – opiekun Samorządu.

Na zakończenie głos zabrała dyrektor Joanna Wrzesień. Podziękowała za przedstawienie i złożyła wszystkim życzenia z okazji wspólnego święta oraz przekazała bieżące komunikaty i informacje.

Dziękujemy! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela! Życzymy samych sukcesów!